دوست دارید برای یادگیری زبان به نقاط مختلف دنیا سفر کنید و در همان مکان زبان بومی شان را یاد بگیرید؟ 

با اپلیکیشن واقعیت مجازی آموزش زبان ریورا، آموزش زبان های مختلف را در دنیایی شبیه سازی شده فرا بگیرید.

 اپلیکیشن واقعیت مجازی آموزش زبان ریورا 

واقعیت مجازی

تکنولوژی واقعیت مجازی (VR) جدیدترین و جذابترین سیستم یادگیری زبان در دنیا می باشد. با این تکنولوژی دنیای واقعی برای شما شبیه سازی می شود و به جای اینکه تصاویر، متن ها و… برای یادگیری زبان در اختیارتان قرارگیرد، شما را به درون این تصاویر می برد و با حضور در یک دنیای شبیه سازی شده، تجربه منحصر به فردی از یادگیری را برایتان ایجاد می کند. تکنولوژی واقعیت مجازی تنها به گزینه‌های سرگرم کننده محدود نیست، بلکه به شما این امکان را می‌دهد تا در کنار سرگرمی، مهارت‌های دیگر از جمله یادگیری زبان های مختلف را نیز تقویت کنید.

در اپلیکیشن واقعیت مجازی آموزش زبان ریورا از طریق شبیه‌سازی‌هایی که با VR انجام می‌شود؛ آموزش برای مخاطب بسیار جذابتر و آسانتر خواهد بود. به این صورت که زبان‌آموز با استفاده از هدست VR، وارد محیطی شبیه سازی شده و مثلا انگلیسی زبان می‌شود و با تعامل با افراد بومی انگلیسی زبان در آن محیط، آموزش می‌بیند. پلتفرم ریورا یک پلتفرم تعاملی است و زبان آموز یک سیستم آموزشی تعاملی را تجربه می کند که در آن فرد با قرار گرفتن در محیط ها و شرایط مختلف و تجربه ی نزدیک به واقعیت، قادر خواهد بود در تعامل با محیط یادگیری فعالانه ای داشته باشد که این امر موجب تقویت چشمگیر مهارت های زبانی افراد می شود.

اپلیکیشن واقعیت مجازی زبان ریورا شامل دو بخش است:

یک ربات معلم هوشمند که به تدریس مباحث درسی می پردازد . در این بخش شما در شرایط واقعی  مانند رزرو هتل ، صحبت کردن بافروشنده یک فروشگاه،  سفارش غذا در رستوران و تاکسی گرفتن قرار می گیرید ، در هر یک از این شرایط شخصی با شما صحبت می کند و شما براساس لیستی از پاسخ های احتمالی پیش رو با او ارتباط برقرار می کنید.

واقعیت مجازی

مکان ها و شهرهای شبیه سازی شده که شما و افراد دیگر می توانید در آنجا به صورت مجازی حضور یابید و به مکالمه صوتی آنلاین با یکدیگر بپردازید. در این سیستم هر شخص دارای یک آواتار سه بعدی مخصوص خود است. افراد می توانند  یکدیگر را مشاهده کنند و به گفت گو بپردازند گویی در این مکان حضور دارند. آواتارها سه بعدی بوده و متحرکت هستند و می توانند واکنش های شخص صاحب آواتار را نمایش دهند.

پلتفرم آموزشی واقعیت مجازی یعنی آموزش از طریق شبیه سازی موقعیت های واقعی و مواجهه با آنها

دوست دارید برای یادگیری زبان به نقاط مختلف دنیا سفر کنید و در همان مکان زبان بومی شان را یاد بگیرید؟ با پلتفرم واقعیت مجازی آموزش زبان، در خانه بنشید و به کشورها و اماکن مختلف سفر کنید، می توانید در زیر برج ایفل ظاهر شوید و با یک نیتیو زبان فرانسه شروع به گفتگو کنید. به خیابان های لندن بروید و سوار در اتوبوس های قرمز با افراد مجازی حاضر در آن به گفتگو به زبان انگلیسی بپردازید. با اپلیکیشین واقعیت مجازی محصول تیم رویای بیداری هم سفر به اماکن هیجان انگیز را تجربه کنید هم همزمان به یادگیری زبان موردعلاقه تان بپردازید.

می خواهید مکالمه صحیح خرید از فروشگاه ها یا رزرو هتل ها را یاد بگیرید؟ با اپلیکیشن واقعیت مجازی آموزش زبان ریورا می توانید در مکان مورد نظر به صورت مجازی حضور یابید و با کاراکتر هوشمند فروشنده حاضر در محیط به صورت آنلاین مکالمه کنید. با استفاده از تکنولوژی واقعیت مجازی، شرایط واقعی یک پروسه خرید از فروشگاه شبیه سازی شده و تمامی مکالمات سفارش و یا خرید را می توانید در این محیط یاد بگیرید. آواتار فروشنده با استفاده از هوش مصنوعی پاسخ های شما را بررسی و درستی یا غلط بودن مکالمه مثل تلفظ کلمات را چک می کند.

می خواهید یک مکالمه واقعی را تجربه کنید؟ وارد محیط های شبیه سازی شده مختلف شوید و با افراد حاضر در آن به صورت انلاین مکالمه کنید و درباره موضوعات مختلف به زبان های مختلف گفت گو کنید.

آیا تا به امروز برای یادگیری لغات سعی می کردید آن ها را از روی عکس یا نوشته حفظ کنید؟ حالا با اپلیکیشن واقعیت مجازی اموزش زبان محصول شرکت رویای بیداری می توانید وارد محیط شبیه سازی شده شوید و تمامی اشیا، جانواران و…. را به صورت سه بعدی در مقابل خود مشاهده کنید و به یادگیری نام معادل انگلیسی، فرانسوی و …. آن ها بپردازید.

با تهیه نسخه SCK آموزش زبان واقعیت مجازی، با صرف کمترین هزینه و در اسرع وقت یک اپلیکیشن آموزش زبان اختصاصی با برند و لوگوی اختصاصی خودتان، صاحب اپلیکیشن واقعیت مجازی آموزش زبان با تمامی امکانات شوید.

SCK چیست؟

 

SCK مخفف کلمه Software customer Kit  به معنای کیت نرم افزاری انحصاری مشتری است. این فرمت به نرم افزارها یا اپلیکیشن هایی اتلاق می شود که انحصاران برای برندها طراحی شده و کاملا بر اساس آن برند کاستومایز (شخصی سازی) می شود. در این حالت نرم افزار یا اپلیکیشن واقعیت مجازی آموزش زبان ریورا، تماما بر اساس مشخصات برند مورد نظر شما طراحی شده و نام برند، لوگو، اطلاعات مجموعه شما در اپلیکیشن سفارشی شما درج می شود و مالکیت اپلیکیشن برای مدت مشخصی در اختیار برند شما خواهد بود. در سیستم SCK، اپلیکیشن دارای یک ux ثابت بوده و ui  آن بسته به اطلاعات برند و سلیقه صاحب برند طراحی می شود و در اختیار وی قرار می گیرد. مزیت اصلی سیستم SCK این است که برند با صرف کمترین هزینه و کوتاه ترین زمان می تواند صاحب یک نرم افزار و یا اپلیکیشن شود و بدون هیچ دردسری برای ایجاد تیم برنامه نویسی و یا هزینه های بالای ساخت نرم افزار و اپلیکیشن، در عرض چند روز صاحب اپلیکیشن اختصاصی خود شود. در سیستم SCK پشتیبانی کامل پلتفرم به عهده شرکت رویای بیداری بوده و صاحبان آموزشگاه ها و موسسات زبان و برندها بدون هیچ نگرانی می توانند پلتفرم اختصاصی خود را در اختیار مشتریانشان قرار دهند.

SCK اپلیکیشن واقعیت مجازی آموزش زبان

 

موسسات و آموزشگاه های آموزش زبان می توانند با تهیه sck VR اپلیکیشن واقعیت مجازی زبان محصول شرکت رویای بیداری در کوتاه ترین زمان ممکن و کمترین هزینه یک اپلیکیشن واقعیت مجازی آموزش زبان با برند و لوگوی خود دریافت کنند و یک سیستم آموزش آنلاین مبتنی بر جدیدترین تکنولوژی دنیا را تجربه کنند.

 

سیستم مدیریت اساتید و کلاس ها (CMS):

 

تمامی کلاس های آنلاین این اپلیکیشن قابل مدیریت از سوی موسسات می باشد. یک سرویس مدیریت (CMS) آنلاین در اختیار هر موسسه آموزشی قرار می گیرد که از طریق این سرویس می توانند زمانبدی کلاس ها، دانشجویان، اساتید مربوط به هر کلاس، محتوای آموزشی مربوط به ربو-استاد و…. را مدیریت نمایند.

طراحی آواتار مجازی منحصر به فرد:

 

هر شخص جهت حضور در کلاس های آنلاین می تواند آواتار اختصاصی خود را طراحی کند. از رنگ و مدل مو گرفته تا لباس و استایل. سایر افراد حاضر در کلاس یکدیگر را بر اساس آواتار شخصی هر فرد مشاهده خواهند کرد.

واقعیت مجازی
واقعیت مجازی

آموزش مکالمه توسط ربو- استاد:

 

علاوه بر کلاس های آنلاین چند نفره، کلاس های یک نفره با رویکرد آموزش مکالمه در نظر گرفته شده که توسط یک ربات استاد مباحث آموزش داده می شود. این بخش یک محیط شبیه سازی شده بر اساس محیط واقعی مثل رستوران، هتل، وسایل نقلیه عمومی و… است که کاربر با حضور در آن احساس حضور در شرایط واقعی را تجربه خواهد کرد. کاربر شروع به برقراری مکالمه با کاراکتر مجازی حاضر در محیط می کند و با توجه به پاسخ هایی که می دهد می تواند به مراحل بالاتر برود.

آموزش لغات توسط ربو- استاد:

 

در این بخش کاربر در یک محیط شبیه سازی شده قرار می گیرد و یک ربات استاد با لغات مختلف زبان را با استفاده از اشیا، رنگ ها، حیوانات و…. موجود در محیط به کاربر آموزش می دهد.

واقعیت مجازی

کلاس آنلاین گروهی:

 

این بخش شامل محیط هایی است که مطابق واقعیت شبیه سازی شده است. این کلاس ها شامل کاراکتر مجازی استاد و کاراکترهای مجازی زبان آموزان می شود. افراد می توانند طبق برنامه آموزشی در این کلاس های آنلاین شرکت کنند و با یکدیگر مکالمه صوتی داشته باشند و همکلاسی ها و استاد خود را به صورت آواتار مجازی مشاهده کنند.

وقت آن رسیده با متدهای های قدیمی آموزش زبان خداحافظی کنید. پلتفرم واقعیت مجازی آموزش زبان محصول شرکت رویای بیداری به عنوان جدیدترین متد آموزشی دنیا اینبار برای اولین بار در ایران در دسترس شما است تا سبک جدیدی از آموزش را تجربه کنید. با استفاده از جدول زیر می توانید خدمات موردنظرتان را انتخاب و اپلیکیشن اختصاصی خودتان را سفارش دهید و در اسرع وقت و صرف کمترین هزینه آن را دریافت کنید.

جدول خدمات اپلیکیشن واقعیت مجازی آموزش زبان

ردیفویژگی های اپلیکیشناشتراک 2 هفتهاشتراک 6 ماههاشتراک یکساله
1سیستم درگاه پرداخت مخصوص موسسه یا آموزشگاه
2قابلیت طراحی آواتار شخصی برای کاربران
3پروفایل اختصاصی کاربران
4سرور اختصاصی
5محدودیت تعداد کاربر
6نسخه ios
7نسخه اندروید
8پرداخت هزینه حق اشتراک
9محیط های شبیه سازی شده واقعیت مجازی
10آواتار ربو-استاد هوشمند
11ویس چت آنلاین جهت برقراری مکالمه با سایر زبان آموزان
12محیط شبیه سازی شده با توجه به نظر هر موسسه یا آموزشکاه به صورت اختصاصی
13گرافیک ui اختصاصی اپ با نام برند آموزشگاه
14طراحی ui کاملا اختصاصی
15وبسایت مدیریت اساتید و دانش آموزان