شرکت رویای روشن بیداری

در شرکت رویای بیداری، ما با دسترسی به حرفه ای ترین طراحان،  تولیدکنندگان محتوا و برنامه نویسان AR/ VR در ایران، پروژه های منحصر به فردی در زمینه های مختلف، از پزشکی گرفته تا آموزش، صنعت، معماری و… تولید می کنیم. تیم ما سعی دارد تا با استفاده از بروز ترین تکنولوژی های دنیا، کاربردی ترین و پیشرفته ترین پلتفرم های واقعیت مجازی و واقعیت افزوده را متناسب با نیاز مارکت ارائه دهد.

پخش ویدیو

با تیم ما آشنا شوید

مدیران
برنامه نویسان
انیماتورها و طراحان سه بعدی
چرا مشتریان ما را انتخاب می کنند

تیم حرفه ای

شرکت رویای روشن بیداری، متشکل از بهترین برنامه نویسان و تولید کنندگان محتوا، پیشرو در تکنولوژی های واقعیت افزوده و واقعیت مجازی بوده و پلتفرم هایی در کلاس جهانی تولید می کند.

مقرون به صرفه

ما پلتفرم های واقعیت افزوده AR و واقعیت مجازی VR با ویژگی های متنوع را بسته به بودجه موردنظر شما طراحی می کنیم

قابلیت کاستومایز پلتفرم ها

ما با توجه به نیاز شما پلتفرم های انحصاری مبتنی بر تکنولوژی های واقعیت افزوده و واقعیت مجازی، برای بیزینس شما طراحی می کنیم.

نظرات کاربران

5/5

من از اپ ریورا برای طراحی داخلی خانه خودم استفاده کردم و شگفت آور است که می توانم هر محصولی را قبل از خرید در خانه امتحان کنم و سپس بر اساس سلیقه و نیاز خودم سفارش دهم

- مریم

5/5

اپلیکیشن زبان VR یکی از شگفت انگیزترین اپ های یادگیری زبان برای من بود. چون مثل این است که واقعاً در آن فضا هستم و این باعث می شود مسائل را بهتر بفهمم و آنها را یاد بگیرم.

- رضا

5/5

با تشکر از شما برای ساخت پلتفرم واقعیت مجازی درمان فوبیا، زیرا من توانستم با استفاده از این فناوری، ترسی را که سالها با آن مواجه بودم درمان کنم.

- ماهان