با استفاده از اپلیکیشن واقعیت افزوده ایرانی "ریورا" هر فضایی را به سلیقه خودتان دیزاین کنید و هر کالایی را پیش از خرید در محیط واقعی مشاهده کنید.

با استفاده از اپلیکیشن واقعیت افزوده دکوراسیون "ریورا" دیزان حرفه ای را به سادگی تجربه کنید.

تنها با نصب اپلیکیشن ریورا و با دوربین موبایل یا تبلت خود می توانید هر محصول معماری از مبلمان گرفته تا فرش، لوستر، کاغذ دیواری، لوازم برقی و.... در هر فضایی مشابه واقعیت قرار دهید. رنگ پارچه، چوب مدل دسته و غیره را کاستومایز کنید و سپس آن را خریداری کنید.

طراحی داخلی در چند دقیقه

 

با استفاده از اپلیکیشن واقعیت افزوده ریورا فقط کافیست موبایل یا تبلت خود را در مقابل فضای خانه یا هر فضایی را که می خواهید چیدمان کنید قرار دهید و سپس شروع به چیدمان فضا با محصولات مختلف از جمله مبل، لوستر، فرش، کاغذ دیواری و …. کنید. در ریورا تمامی محصولات مشابه و در ابعاد مدل واقعی هستند. با استفاده از این اپ افراد می توانند هر محصول دکوراتیو را در هر مکانی مشاهده کنند، پیش از خرید آن محصول را در داخل فضای خانه یا محیط کار یا… قرار دهند، رنگ و مدل آن را به سلیقه خود باز طراحی کنند و در نهایت سفارش خرید دهند. با استفاده از اپ ریورا، کاربران قادرند هم ظاهر کالاها را در مکان موردنظرشان ببینند و هم قادرند ابعاد آن کالا را در مکانی قرار است قرار گیرد بسنجند و در نتیجه خرید مطمئنی داشته باشند.

اپلیکیشن واقعیت افزوده معماری و دکوراسیون”ریورا”

ریورا اولین اپلیکیشن ایرانی واقعیت افزوده در طراحی دکوراسیون می باشد. با استفاده از این اپ افراد می توانند هر محصول دکوراتیو را در هر مکانی مشاهده کنند، پیش از خرید آن محصول را در داخل فضای خانه یا محیط کار یا… قرار دهند، رنگ و مدل آن را به سلیقه خود باز طراحی کنند و در نهایت سفارش خرید دهند.

SCK AR اپلیکیشن “ریورا”

 

با روش های قدیمی برندینگ و مارکتینگ محصولات معماری خداحافظی کنید و با جدیدترین متد فروشگاه های آنلاین برندهای معماری و دکوراسیون آشنا شوید. ما یک روش نوین و منحصر به فرد را به شما پیشنهاد می دهیم. با استفاده از SCK AR “ریوارا-بیوتی” شما می توانید از یک اپلیکیشن واقعیت افزوده کامل فروشگاهی ایرانی حاوی محصولات خود و با نام برند و گرافیک منحصربه فرد کمپانی خودتان بهره مند شوید.

SCK AR اپ دکوراسیون ریورا، یک اپلیکیشن سفارشی سازی شده برای برندها می باشد که برندها و کمپانی های داخل ایران می توانند برای اولین بار در ایران و با پرداخت کمترین هزینه و کوتاه ترین زمان ممکن به یک پلتفرم حرفه ای واقعیت افزوده در کلاس جهانی دسترسی داشته باشند و محصولاتشان را در آن به نمایش بگذارند.

چگونه می توانید اپلیکیشن اختصاصی فروش محصولات دکوراتیو و ساختمانی برند خود را از ما دریافت کنید:

مرحله اول:

انتخاب کتگوری محصولات برندتان و سپس ابزارهای دکوراسیون واقعیت افزوده جهت استفاده در اپ. کتگوری هایی مانند مبلمان، فرش، کاغذ دیورای، کفپوش، کاشی و سرامیک، لوازم برقی و غیره…

مرحله دوم:

انتخاب گرافیک رایط کاربری اپلیکیشن بر اساس برند و لوگوی شخصی برند شما

مرحله سوم:

دریافت نسخه اندروید و ios اپلیکیشن و آپلود در استورهایی مثل گوگل پلی، اپ استور، کافه بازار

اپلیکیشن واقعیت افزوده معماری و دکوراسیون "ریورا" شامل چه بخش هایی است:

ابزار چیدمان مجازی با استفاده از تکنولوژی واقعیت افزوده

 

با استفاده از ابزارهای واقعیت افزوده کاربران می توانند انواع محصولات دکوراتیو مانند انواع مبلمان، کاغذ دیورای، کفپوش، لوازم برقی خانگی و …. را در محیط واقعی مثل خانه یا دفترکار و یا هرفضایی قرار داده و مشاهده کنند، همچنین قابلیت کاستومایز محصولات می توانند هر محصولی را مثل مبلمان به سلیقه خودشان باز طراحی کنند نوع پارچه، رنگ چوب، مدل پایه یا دسته و غیره را تغییر دهند و با استفاده از محصول طراحی شده فضایشان را چیدمان کنند و سپس محصول مورد نظرشان خریداری کنند

لیست کالای ساختمانی و محصولات دکوراتیو 

 

این صفحه در واقع وبسایت فروش آنلاین محصولات دکوراتیو و ساختمانی می باشد. در این صفحه لیستی از محصولات دکوراتیو و ساختمانی قرار خواهد داشت که کاربران می توانند با انتخاب هر محصول، آن را در فضای واقعه مثل خانه، حیاط، دفتر کار و… قرار داده و مشاهده کنند. 

اسکن بارکد محصولات در فروشگاه و تست محصول در خانه

 

بسیار پیش آمده ما کالایی مانند مبلمان را در یک فروشگاه مشاهده کنیم اما سعی کنیم تصور کنیم آیا این مبل برای فضای خانمان مناسب است و یا ابعادش به فضای خانمان میخورد. برای حل این مسئله یک بخش اسکن بارکد در اپ ریورا تعبیه شده که افراد می توانند با اسکن بارکد محصول موجود در آن را در پروفایلشان ذخیره کرده و در فضای خانه آن را مشاهده و بررسی کنند و سپس به راحتی درمورد خرید آن تصمیم گیری کنند.

محصولاتی با ابعاد و ظاهر واقعی

 

تا به حال پیش آمده از کالایی مانند مبل یا حتی لوازم خانگی خوشتان آمده باشد اما درباره اینکه آیا ابعادش مناسب فضای شما باشد یا نه مطمئن نباشید؟ در اپلیکیشن ریورا تمامی محصولات با ابعاد واقعی طراحی شده و شما می توانید هر محصولی را با ابعاد واقعیش در فضا مشاهده کنید و درباره متناسب بودن یا نبودن آن تصمیم بگیرید. ضمن اینکه یک سیستم متر مجازی هم طراحی شده که به شما کمک میکند با گوشی موبایلتان فضاهای مختلف را اندازه گیری نمایید.

پروفایل شخصی

 

در این قسمت تمامی دیتاهای کاربر از قبیل محصولات سفارش داده شده، علاقه مندی ها و سایر دیتاهای کاربر نمایش داده می شود.

Sck  چیست

Sck  مخفف کلمه Software customer Kit  به معنای کیت نرم افزاری انحصاری مشتری است. این فرمت به نرم افزارها یا اپلیکیشن هایی اطلاق می شود که انحصاران برای برندها طراحی شده و کاملا بر اساس آن برند کاستومایز (شخصی سازی) می شود. در این حالت نرم افزار یا اپلیکیشن مربوطه تماما بر اساس مشخصات برند مربوطه طراحی شده و نام برند، لوگو، اطلاعات مجموعه در اپ یا نرم افزار درج می شود و مالکیت اپ یا نرم افزار برای مدت مشخصی در اختیار آن برند خواهد بود. در سیستم sck ، اپلیکیشن یا نرم افزار دارای یک ux ثابت بوده و ui  آن بسته به اطلاعات برند و سلیقه صاحب برند طراحی می شود و در اختیار وی قرار می گیرد. مزیت اصلی سیستم sck این است که برند با صرف کمترین هزینه و کوتاه ترین زمان می تواند صاحب یک نرم افزار و یا اپلیکیشن شود و بدون این که هیچ دردسری برای ایجاد تیم برنامه نویسی و یا هزینه های بالای ساخت نرم افزار و اپلیکیشن متحمل شود، در عرض چند روز صاحب اپ اختصاصی خود شود. در سیستم sck پشتیبانی کامل پلتفرم به عهده ما بوده و صاحبان برندها بدون هیچ نگرانی می توانند پلتفرم اختصاصی خود را در اختیار مشتریانشان قرار دهند.

چرا SCK AR آرایشی-بهداشتی "ریورا-بیوتی" مهم است:

در پلتفرم SCK “ریورا-بیوتی” تمامی لاین های محصولات آرایشی- بهداشتی، با ابزارهای واقعیت افزوده قابل نمایش بر روی صورت می باشند.

پلتفرم واقعیت افزوده “ریورا-بیوتی” مجهز به سیستم آنالیز مشخصات پوستی مبتنی بر هوش مصنوعی بوده و مشتریان محصولات بهداشتی می توانند با استفاده از این قابلیت، لاین بهداشتی موردنیاز پوستشان را تهیه کنند

قابلیت سفارشی سازی اپ بر اساس برند ونوع محصولات هر کمپانی، فروشگاه، داروخانه و….

دارای سیستم یکپارچه سازی پوست جهت ایجاد تجربه بهتر در آرایش مجازی

قابلیت اجرای پلتفرم در دو نسخه اندروید و ios و آپلود در تمامی استورهای معتبر

قابل اجرا در بیش از 90 درصد گوشی های معتبر موجود در مارکت

قابلیت اتصال پلتفرم به وبسایت فروشگاهی شما واجرای آنلاین ابزار واقعیت افزوده در محصولات موجود در وبسایت

قابلیت استفاده اپ و انجام آرایش مجازی بر روی انواع رنگ پوست

فیلترهای آرایشی کاملا واقعی بر اساس محصولات واقعی موجود در مارکت

مشتریان با اطمینان بیشتری محصولات را انتخاب می کنند و این موضوع باعث افزایش فروش برند می شود.

جدول خدمات SCK اپلیکیشن میکاپ واقعیت افزوده

ردیفویژگی های اپلیکیشناشتراک 2 هفتهاشتراک 6 ماههاشتراک یکساله
1دیتکت کامل صورت
2آنالیز هوش مصنوعی چهره و استخراج مشکلات پوستی
3ابزار های آرایشی مجازی
4لنز چشم واقعیت افزوده
5Ui اختصاصی با نام برند شما
6سیستم ارزیابی وضعیت پوستی و پیشنهاد محصول مبتنی بر هوش مصنوعی (robo-doctor)
7پیج سوشال با قابلیت آپلود ویدئو
8پیج مشاوره آنلاین متخصصین پوستی
9آموزش نحوه آرایش و مراقبت های پوستی به صورت واقعیت افزوده
10قابلیت اتصال و اجرا در وبسایت فروشگاهی برند
11سرور اختصاصی
12محدودیت تعداد کاربر
13نسخه اندروید
14نسخه ios
15طراحی واقعیت افزوده مارکدار با اسکن QR کد جهت تعدادی از محصولات فیزیکی آرایشی-بهداشتی
16درگاه فروش کالا
17محدودیت تعداد محصولات در اپ
18وبسایت مدیریت
19شبکه اجتماعی
20هزینه اشتراکرایگان