با استفاده از اپلیکیشن واقعیت افزوده ایرانی "ریوارا-بیوتی" آرایش مجازی را تجربه کنید.

با استفاده از اپلیکیشن واقعیت افزوده ایرانی "ریورا-بیوتی" آرایش مجازی را تجربه کنید.

تنها با نصب اپلیکیشن و با دوربین موبایل یا تبلت خود می توانید هر محصول آرایشی را بر روی چهرتان امتحان کنید، و با استفاده از دستیار هوش مصنوعی چهرتان را بررسی و لاین مراقبت پوستی متناسب با وضعیت پوستی تان تهیه کنید.

اپلیکیشن واقعیت افزوده “ریوارا-بیوتی”

 

آیا به یک اپلیکیشن منحصر به فرد برای ارائه محصولات آرایشی-بهداشتی نیاز دارید تا برای مشتریانتان تجربه خاص از خرید محصولات آرایشی-بهداشتی را فراهم کنید؟ ما اولین و تنها اپلیکیشن آرایشی واقعیت افزوده (AR) ایرانی را به شما پیشنهاد می دهیم! با استفاده از اپلیکیشن “ریوارا-بیوتی” مشتریانتان را شگفت زده کنید. به آنها اجازی دهید پیش از خرید محصول، آن را بر روی چهره خود تست کنند، با استفاده از ربو-پزشک و تکنولوژی آنالیز هوش مصنوعی مشکلات پوستی خود را آنالیز و محصولات درمانی مناسب پوستشان دریافت کنند.

استند واقعیت افزوده آرایشی

 

پلتفرم واقعیت افزوده آرایشی نه تنها به صورت اپلیکیشن موبایلی بلکه بر روی وبسایت فروشگاهی نیز قابل اجرا بوده و میتوان آن را مستقیما به محصولات داخل فروشگاه متصل کرد تا افراد هنگام خرید از فروشگاه آنلاین بتوانند از محصولات را به صورت مجازی بر روی صورتشان امتحان کنند.

SCK AR “ریوارا-بیوتی”

 

با روش های قدیمی برندینگ و مارکتینگ محصولات آرایشی-بهداشتی خداحافظی کنید و با جدیدترین متد فروشگاه های آنلاین برندهای آرایشی آشنا شوید. ما یک روش نوین و منحصر به فرد را به شما پیشنهاد می دهیم. با استفاده از SCK AR “ریوارا-بیوتی” شما می توانید از یک اپلیکیشن واقعیت افزوده کامل فروشگاهی ایرانی حاوی محصولات خود و با نام برند و گرافیک منحصربه فرد کمپانی خودتان بهره مند شوید.

SCK AR آرایشی-بهداشتی، یک اپلیکیشن سفارشی سازی شده برای برندها می باشد که برندها و کمپانی های داخل ایران می توانند برای اولین بار در ایران و با پرداخت کمترین هزینه و کوتاه ترین زمان ممکن به یک پلتفرم حرفه ای واقعیت افزوده در کلاس جهانی دسترسی داشته باشند و محصولاتشان را در آن به نمایش بگذارند.

چگونه می توانید اپلیکیشن اختصاصی آرایشی-بهداشتی برند خود را از ما دریافت کنید:

مرحله اول:

انتخاب ابزارهای آرایشی واقعیت افزوده جهت استفاده در اپ. ابزارهای مثل رژلب مجازی، ریمل مجازی و غیره…

مرحله دوم:

انتخاب گرافیک رایط کاربری اپلیکیشن بر اساس برند و لوگوی شخصی برند شما

مرحله سوم:

دریافت نسخه اندروید و ios اپلیکیشن و آپلود در استورهایی مثل گوگل پلی، اپ استور، کافه بازار

اپلیکیشن واقعیت افزوده آرایشی ریورا- بیوتی شامل چه بخش هایی است:

لیست محصولات آرایشی واقعیت افزوده

این صفحه در واقع وبسایت فروش آنلاین محصولات آرایشی بهداشتی می باشد. در این صفحه لیستی از محصولات آرایشی بهداشتی قرار خواهد داشت که کاربران می توانند با انتخاب هر محصول، آن را بر روی چهره خود تست کنند. این پیج هم می تواند توسط تیم ریورا طراحی شود و هم امکان اتصال به وبسایت فروشگاهی شما را دارد.

ابزار میکاپ مجازی با استفاده از تکنولوژی واقعیت افزوده

در این پیج تمامی ابزارهای واقعیت افزوده آرایشی قرار داده شده است. کاربران می توانند انواع محصولات آرایشی مانند انواع رنگ های رژلب و استایل های مختلف رژ مثل مات و براق و… گرفته تا انواع استایل های آرایشی مانند آرایش لایت و …. را با ابزارهای کانتورینگ، بر روی چهره شان تست کنند.

ربو-دکتر کیست

ربو-دکتر یک ربات هوش مصنوعی است که با استفاده از اطلاعات دریافتی از کاربر، قادر است مشکلات پوستی شخص را تشخیص داده و محصول مراقبتی و درمانی موردنیاز فرد را به او پیشنهاد دهد. یک بخش از این فرآیند با استفاده از آنالیز هوش مصنوعی چهره می باشد. یک بخش هم مبتنی بر اطلاعات دریافتی از کاربر و آنالیز اطلاعات می باشد. همچنین ربودکتر با استفاده از آنالیز اطلاعات دریافتی می تواند متخصصین پوستی متناسب با نیاز کاربر را معرفی کند و مشاوره آنلاین با متخصص مورد نظر را هماهنگ نماید.

آیا دسترسی به اطلاعات روز دنیا و مشاهده ویدیوهای آموزشی میکاپ و راهکارهای مراقبت های پوستی و همچنین مشاوره های آنلاین متخصصین پوستی برای شما جذاب است؟

پس به شبکه اجتماعی زیبایی بپیوندید: در این بخش مطالب مختلف در زمینه آموزش میکاپ و مراقبت از پوست قرارداده می شود. شما می توانید میکاپ آرتیست مورد علاقتان را دنبال کنید و ویدیوهای آموزشی میکاپ را مشاهده کنید، یا مطالب متخصصین پوست و مو دنبال کنید و از مشاوره آنها بهرمند شوید. 

پروفایل شخصی

در این قسمت تمامی دیتاهای کاربر از قبیل محصولات سفارش داده شده، علاقه مندی های شبکه اجتماعی و سایر دیتاهای کاربر نمایش داده می شود.

ابزارهای میکاپ مجازی اپلیکیشن "ریورا بیوتی"

تست انواع رژگونه بر روی صورت
تست انواع لنزهای رنگی بر روی چشم
آنالیز چهره با استفاده از هوش مصنوعی و تشخیص مشکلات پوستی
تست انواع رژ لب و انواع استایل های رژ شامل مات، براق و…
تست انواع فاندیشن روی پوست و بررسی رنگ و کاور هر یک 
تست انواع خط چشم های رنگی و انواع استایل های خط چشم بر روی چشم
قابلیت کانتورینگ مجازی بر روی صورت
تست انواع رژگونه بر روی صورت
تست انواع ریمل مثل ریمیل پر پشت کننده، بلند کننده و….

Sck  چیست

 

Sck  مخفف کلمه Software customer Kit  به معنای کیت نرم افزاری انحصاری مشتری است. این فرمت به نرم افزارها یا اپلیکیشن هایی اطلاق می شود که انحصاران برای برندها طراحی شده و کاملا بر اساس آن برند کاستومایز (شخصی سازی) می شود. در این حالت نرم افزار یا اپلیکیشن مربوطه تماما بر اساس مشخصات برند مربوطه طراحی شده و نام برند، لوگو، اطلاعات مجموعه در اپ یا نرم افزار درج می شود و مالکیت اپ یا نرم افزار برای مدت مشخصی در اختیار آن برند خواهد بود. در سیستم sck ، اپلیکیشن یا نرم افزار دارای یک ux ثابت بوده و ui  آن بسته به اطلاعات برند و سلیقه صاحب برند طراحی می شود و در اختیار وی قرار می گیرد. مزیت اصلی سیستم sck این است که برند با صرف کمترین هزینه و کوتاه ترین زمان می تواند صاحب یک نرم افزار و یا اپلیکیشن شود و بدون این که هیچ دردسری برای ایجاد تیم برنامه نویسی و یا هزینه های بالای ساخت نرم افزار و اپلیکیشن متحمل شود، در عرض چند روز صاحب اپ اختصاصی خود شود. در سیستم sck پشتیبانی کامل پلتفرم به عهده ما بوده و صاحبان برندها بدون هیچ نگرانی می توانند پلتفرم اختصاصی خود را در اختیار مشتریانشان قرار دهند.

چرا SCK AR آرایشی-بهداشتی "ریورا-بیوتی" مهم است:

در پلتفرم SCK “ریورا-بیوتی” تمامی لاین های محصولات آرایشی- بهداشتی، با ابزارهای واقعیت افزوده قابل نمایش بر روی صورت می باشند.

پلتفرم واقعیت افزوده “ریورا-بیوتی” مجهز به سیستم آنالیز مشخصات پوستی مبتنی بر هوش مصنوعی بوده و مشتریان محصولات بهداشتی می توانند با استفاده از این قابلیت، لاین بهداشتی موردنیاز پوستشان را تهیه کنند

قابلیت سفارشی سازی اپ بر اساس برند ونوع محصولات هر کمپانی، فروشگاه، داروخانه و….

دارای سیستم یکپارچه سازی پوست جهت ایجاد تجربه بهتر در آرایش مجازی

قابلیت اجرای پلتفرم در دو نسخه اندروید و ios و آپلود در تمامی استورهای معتبر

قابل اجرا در بیش از 90 درصد گوشی های معتبر موجود در مارکت

قابلیت اتصال پلتفرم به وبسایت فروشگاهی شما واجرای آنلاین ابزار واقعیت افزوده در محصولات موجود در وبسایت

قابلیت استفاده اپ و انجام آرایش مجازی بر روی انواع رنگ پوست

فیلترهای آرایشی کاملا واقعی بر اساس محصولات واقعی موجود در مارکت

مشتریان با اطمینان بیشتری محصولات را انتخاب می کنند و این موضوع باعث افزایش فروش برند می شود.

جدول خدمات SCK اپلیکیشن میکاپ واقعیت افزوده

ردیفویژگی های اپلیکیشناشتراک 2 هفتهاشتراک 6 ماههاشتراک یکساله
1دیتکت کامل صورت
2آنالیز هوش مصنوعی چهره و استخراج مشکلات پوستی
3ابزار های آرایشی مجازی
4لنز چشم واقعیت افزوده
5Ui اختصاصی با نام برند شما
6سیستم ارزیابی وضعیت پوستی و پیشنهاد محصول مبتنی بر هوش مصنوعی (robo-doctor)
7پیج سوشال با قابلیت آپلود ویدئو
8پیج مشاوره آنلاین متخصصین پوستی
9آموزش نحوه آرایش و مراقبت های پوستی به صورت واقعیت افزوده
10قابلیت اتصال و اجرا در وبسایت فروشگاهی برند
11سرور اختصاصی
12محدودیت تعداد کاربر
13نسخه اندروید
14نسخه ios
15طراحی واقعیت افزوده مارکدار با اسکن QR کد جهت تعدادی از محصولات فیزیکی آرایشی-بهداشتی
16درگاه فروش کالا
17محدودیت تعداد محصولات در اپ
18وبسایت مدیریت
19شبکه اجتماعی
20هزینه اشتراکرایگان